Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROK 2019

10. 1. 2020

Rok 2019 je za námi. V našem věku máme pocit, že interval se stále zkracuje. V loňském roce jsme se pravidelně scházeli v naší nové klubovně. Každé úterý od 16.00 do 20.00 hod. Pouze v létě máme "prázdniny", protože většina z nás má zahrádku a tak se věnujeme raději zahradě a taky si od sebe trochu odpočineme. Během roku jsme vybrali několik společných projektů a mimo tyto projekty se každý věnuje tomu, co ho baví.

Po prázdninách jsme rozběhli společný projekt "Batoh ze starých džínů".  Bylo to náročné, věnovali jsme se tomu skoro celý podzim, ale výsledek byl úžasný. Každý si vybral svůj vzor a společně jsme batohy dokončili. Před vánočními svátky jsme si ještě ušili prostírání na stůl, což nebyl problém, protože tuto techniku již dobře zvládáme.

008.jpg021.jpg

Jak je vidět, dají se nosit. A ještě dokument, že pracovaly naše ruce.

017.jpg018.jpg

Do našeho klubu přibyla nová členka, Jindřiška, která se intenzivně věnuje paličkování, ale ráda se zúčastňuje všech projektů a snad se jí mezi námi líbí a zůstane stálou členkou.

460.jpg

478.jpg484.jpg

 

Jako každý rok jsme se zúčastnily soutěže, kterou pořádá Obecní úřad a to "Nejlepší kotlíkový guláš". Deset týmu vaří guláš v kotlíku na otevřeném ohni a letos byl již třetí ročník. Předloni jsme zvítězily, ale letos se tolik nedařilo a obsadily jsem osmé místo. Ale nevadí, důležitá je atmosféra, která v tomto soutěžení panuje a to je smysl našeho setkávání. Taky nás potěšila návštěvou naše bývala členka Marie, která se odstěhovala před několika lety.

453.jpg444.jpg

A na závěr - pravidelné vánoční posezení s botatým občerstvením a zhodnocením uplynulého roku. A vzpomínka na Aničku, která se odstěhovala do Karlových Varů a která nám chybí pro svoji kreativnost a veselou povahu. Tak vzhůru do roku 2020, který prý bude magický a věřím, že i pro naše tvoření a setkávání.

026.jpg025.jpg

024.jpg029.jpg

Přijďte mezi nás, rádi vás uvítáme.

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář