Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoce 2018

9. 1. 2019

Uplynul rok a jsou tu další Vánoce, na které jsme se v klubu opět připravovaly. Pro letošní rok jsme připravily několik společných projektů. Před Velikonocemi jsme pletly velikonoční zajíčky a zdobily vajíčka. Obec pořádala v létě soutěž o nejlepší kotlíkový guláš, vařený v přírodě a na ohni. V roce 2017 jsme do této soutěže postavily dvě družstva a obsadily jsme 3. a 6. místo z deseti. Považovaly jsme to za velký úspěch, ovšem v loňském roce jsme vyhrály. Radost byla veliká, protože proti nám bylo postaveno několik opravdu zdatných kuchařů. Na závěr roku byly připraveny dva projekty. První - ušití zástěry a druhý - hvězda na vánoční stůl. A kdo měl zájem, mohl si vyrobit ještě různé vánoční dekorace. V prosinci jsme se jako každý rok sešly na vánočním posezení, každá přinesla vlastnoručně vyrobené dobroty a prožily jsme krásný vzpomínkový večer. Zúčastnila se i naše "nejmladší", protože mezi námi je i čerstvá maminka. Do klubu nám přibyla nová členka - Jindřiška a jsme moc rády, protože se věnuje paličkování a je vlastně jediná, která se této zálibě intenzivně věnuje. Vstupujeme do nového roku a doufáme, že nám přinese jen radost, klid a hlavně zdraví. To také přejeme všem našim příznivcům a snad se i já polepším a častěji o nás napíšu na našich stránkách.

007.jpg

 

 

 

 

 

 

011.jpg

 

 

 

 

 

 

005.jpg453.jpg438.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A na závěr se musíme pochlubit, že mezi nás přišel i "muž", sice je ještě školou povinný, ale je moc šikovný a zdatně mi vypomáhá v obsluze šicích strojů a věříme, že se u nás i něco naučil.

Úplně na závěr je třeba poděkovat zastupitelstvu obce za podporu nejen finanční, pro mnohé z nás je existence klubu přínosem, zvláště pak pro ty nejstarší.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář