Jdi na obsah Jdi na menu
 


Volánkové šály

29. 1. 2013

     Konec roku byl v našem klubu ve znamení pletení. Úplně jsme propadly současné módě a objednaly jsme si všechny volánkovou přízi a pletly a pletly. Celé naše rodiny jsou ovolánkované. Pletení šály je velmi jednoduché a tentokrát pletly opravdu všechny.

021.jpg

 

     Neuvěřitelný výkon podala Marie, která patří k těm nejdříve narozeným a i když její ruce často stávkují, napletla pro své neteře krásné rukavice. Klobouk dolů. Nejvíce si stěžovala na to, že jak plete prsty, tak jí jehlice často vypadnou a samozřejmě na zem. A tak to vyřešila. Na stůl si položila všechny volné jehlice, které doma měla a když jí všechny popadaly, tak pak je posbírala a pokračovala. Takže ženy, žádný stres, vždycky se najde řešení.

011.jpg

 

     A na závěr pončo, kombinace látky a háčkovaného lemu. Bohužel, fotografie není moc kvalitní, ale jinou nemám.

019.jpg

    

     Jsou před námi Velikonoce a tak pravděpodobně příště nějaké výrobky s touto tématikou. Zveme vás do klubu. Přijďte, nebudeme vás nutit cokoliv dělat, jen posedíte. Ovšem po zkušenostech, které mám, neodoláte. Všechny, které přišly jen posedět něco z naší práce zaujalo a měli byste vidět, jak jim to jde. A to bylo vět typu -to já nikdy dělat nebudu- . Mám je ráda, jsou prostě úžasné.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář