Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mezinárodní den žen

27. 4. 2008

Členové našeho klubu se často v hojném počtu účastní i akcí, které pořádá obecní úřad v Dolním Žandově. A tak přineseme vždy aspoň krátkou zprávu o tom, co obec pořádá pro občany a připojíme i nějakou tu fotografii.

Jednou z takových akcí je i oslava MDŽ na sále kulturního domu v Dolním Žandově. Obec rozešle pozvánky, zajistí svoz a rozvoz i do obcí, které patří do obvodu obce Dolní Žandov a děvčata z úřadu připraví občerstvení, škola zajistí vystoupení žáků základní školy a pak k tanci i poslechu zahraje Hanka Drbalová ze Salajny. Letos se posezení velmi vydařilo, došlo i na tanec a jak vidíte na fotografiích, vedla nás ta nejstarší. Zúčastnilo se přibližně 70 žen. Hlavním sponzorem této akce byla firma Miroslavy Slepičkové, která dodala všem zdarma květiny. Moc děkujeme

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář